V kategóii doplnky a dekorácie sme si pre Vás pripravili výber rôznych zaujímavých produktov, ako sú napríklad bižutérne sety v rôznych farbách a prevedeniach. Či už náušnice v kombinácii s príveskom na retiazke alebo sety doplnené o prsteň a náramok. Už nebudete musieť k sebe ladiť rôzne druhy šperkov a báť sa, že tým niečo pokazíte. Šperkami o...

V kategóii doplnky a dekorácie sme si pre Vás pripravili výber rôznych zaujímavých produktov, ako sú napríklad bižutérne sety v rôznych farbách a prevedeniach. Či už náušnice v kombinácii s príveskom na retiazke alebo sety doplnené o prsteň a náramok. Už nebudete musieť k sebe ladiť rôzne druhy šperkov a báť sa, že tým niečo pokazíte. Šperkami od nás zaručene nepokazíte nič. Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť alebo na bežné nosenie.

Ďalej máme pre vás krásne Hand made náušnice šité technikou soutache / šujtáš. Dajú sa vyrobiť v akejkoľvek farbe, tvare, veľkosti. Visiace alebo napichovacie. Náramku, náhrdelníky, prívesky, prstene, náušnice... možností je toľko! A dokážete ich zladiť k akémukoľvek outfitu. Či už na spoločenskú udalosť akou je svadba, oslava alebo pracovná schôdzka, ples alebo aj na bežné nosenie do práce, na nákup, na párty alebo len tak pre radosť. Objednať sa u nás dajú tieto hotové kúsky ale vyrábame aj na objednávku. Podľa želania zákazníka sa dokážeme dohodnúť a farebne zladiť k oblečeniu, topánkam, na nejakú udalosť. Ušijeme celé sety. Od výmyslu sveta! Stačí napísať mail alebo na facebooku správu a jeden z takýchto dokonalých kúskov môže byť čoskoro váš! Tie, čo sú skladom, môžete mať doma do 3 pracovných dní a na objednávku vyrábame maximálne do týždňa. Buďte nezvyčajná a okúzľujúca. S týmito náušnicami a doplnkami určite zbystríte pozornosť nejedného človeka.

Tak isto vám ponúkame aj krásne náramkové hodinky, ktoré dokonale doladia Váš každodenný outfit a popritom vám perfektne poslúžia na to, aby ste všade boli včas a presne vedeli koľko je hodín. Vyberte si z našej ponuky náramkových hodiniek v sladkom retro štýle alebo jemnej elegancii. Určite si vyberiete.

Pripravujeme pre Vás v tejto kategórie aj krásne vianočné ozdoby a rôzne dekorácie a ozdoby ručne šité a vyrábané. Tak sledujte našu ponuku aby ste nič nepremeškali!

Viac