Módne trendy jeseň 2017

Módne trendy jeseň 2017

Móda na jeseň 2017

 

                Aj vy ste si všimli, že pomaly ale isto sa všetky obchody a butiky začínajú zapĺňať jesenným tovarom? Leto nám už skoro skončilo a s poslednými teplými slnečnými lúčmi odchádza aj teplé počasie a prichádzajú chladnejšie a upršanejšie dni. A vy si určite nechcete štýlové módne trendy kupovať na poslednú chvíľu. Tak nahliadnite, čo bude top túto jeseň 2017.

Červená farba top túto jeseň. Pôsobí profesionálne, elegantne a dokonale sa hodí do tohto ročného obdobia a však pôsobí aj veselo a menej fádne ako klasická šedá alebo hnedá. A odtiene? Od krvavo červenej po rubínovú – proste všetky!

Ako aj v lete, tak isto ani jeseň nesmú vo vašom šatníku chýbať výrazné, lesklé farby. Samozrejme ale nie sú nič pre introvertky, s týmito farbami dokonale zažiarite „v dave“. Alebo stačia len doplnky! Tenisky, tričko, blejzer. A doladiť to niečím menej výrazným.

Zlatá farba bola kedysi farba večierkov, plesov a spoločenských podujatí. Teraz si ju však môžeš dať na seba pokojne aj cez deň. A nie len ako doplnok či topánky. Kľudne aj šaty, sukňa, nohavice. Čokoľvek.

Kvety môžeme do šatníka zaradiť aj na jeseň. Veď prečo sa neobliecť do teplejších farieb aj v chladnom počasí? Kvety sú top módny trend roku 2017 a jednoznačne patria aj do tohto ročného obdobia.

Kožušinky v pastelových farbách či už ružové alebo modré. Nič nimi nepokazíš.

Strapce! Na kabelke, nohaviciach, čižmičkách ale aj na veste, saku či koženkovej bundičke. Strapce sú proste in celý rok 2017 tak isto ako kvety.

Parádna vojenská zelená je čoraz viac a viac obľúbená a to nie len na nohaviciach či bundách. Pokojne aj tričko, sako, vesta.. Vojenská farba sa teší čoraz väčšej a väčšej obľube.

A tak isto aj pierka na akejkoľvek časti oblečenia. Pôsobia mladistvo, bláznivo a zaujímavo.

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*